SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

Kurum ve markanızın pazarlama stratejisini planlar, hedef kitle ile iletişim sürecinin yönetimini ve raporlanmasını üstleniyoruz.

DİJİTAL OYUN VE UYGULAMALAR

Ekibimizde yer alan profesyonel  yazılım ve elektronik mühendislerimizle fikirleri donanımsal ve yazılımsal olarak gerçeğe dönüştürüyoruz. Tamamen markaya veya ürüne odaklı kendi geliştirdiğimiz yazılımlarla yeni nesil teknoloji üretimlerimizle, sosyal medyaya entegre yazılım ve donanımlarımızla sektöre değer katan üretimler yapmakta ve uygulamaktayız.

WEB & MOBİL YAZILIMLAR

Kurum ve markalara gelen brief doğrultusunda yaratıcı ve kullanıcı dostu Web/mobil sayfalar tasarlıyoruz. Tamamen özgün bir tasarım ve alt yapı ile tasarlanan ve kodlanan yazılımlarımız kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak güncel teknolojiyle yapılmaktadır.

Güncel teknolojileri içerisinde barındıran, amaca uygun profesyonel yazılımlarla hem web hem mobil tabanlı platformlarda amaca uygun çözümler geliştirmektedir.

PRODÜKSİYON

Markanıza özel kampanya ve tanıtım filmleri, 360 video, viral video, kurgu ve animasyon hizmetlerini kapsayan yaratıcı dijital ve video prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz.

2D/3D Modelleme – Animasyon ve Post Prodüksiyon hizmetlerimizle tamamen markanızın stratejileri doğrultusunda ilerlemekteyiz.