Like Record

Date
Kategori
Teknoloji
Proje Detayı

“LIKE RECORD” İLE MARKALAR, FACEBOOK TAKİPÇİLERİNİ VİTRİNLERE TAŞIYOR!

Teknolojik İşler Ofisi tarafından geliştirilen Like Record isimli takipçi sayacı, markalara Facebook’taki takipçi sayılarını mağazalarında sergileme imkanı sunuyor. Tüketicilerin beğenilerini güncellemesiyle ekrandaki rakamlar otomatik olarak değişiyor.

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşması sonucunda, markalar tüketicileriyle yakınlaşmak için çok sayıda yeni uygulamayı hayata geçiriyor. Pazarlama kampanyalarından müşteri hizmetlerine pek çok alanda sosyal medyadan faydalanan markalar için yepyeni bir uygulama daha hayata geçirildi.

Butik, mağaza, otel, kafe ve restaurant vb. gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin kullanabileceği Like Record uygulamasıyla, markalar artık Facebook hesaplarındaki takipçi sayılarını mağazalarında sergileyebilecekler. Kullanıcıların beğenileriyle otomatik olarak güncellenen Like Record mağaza içinde tüketicilere güncel verileri sunarken, markalar için de müşteri memnuniyetini ölçmek için yepyeni bir mecra yaratıyor.

Dijital, led ve analog olmak üzere üç farklı tasarımı bulunan Like Record, markaların kurumsal kimliklerine uygun olarak brand edilebiliyor. Vitrin veya mekan içi tasarımlara uygun ve marka ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümler de geliştirilebiliyor.

Uygulamanın çalışmaya başlaması için, kablosuz internet üzerinden ürün ya da markanın ‘Fan Page’ ID adresinin Like Record’a tanımlanması yeterli oluyor.